Podnikateľom roka 2011 SR je Ľuboš Fellner z BUBO Travel
Ernst & Young (E&Y) Podnikateľom roka 2011 Slovenskej republiky sa stal Ľuboš Fellner, zakladateľ a riaditeľ spoločnosti BUBO travel agency, s.r.o. Titul E&Y Podnikateľ roka 2011 v oblasti inovácií získal Július Berith, jeden zo zakladateľov spoločnosti Virtual Reality Media, a.s., a držiteľom titulu E&Y Začínajúci podnikateľ roka 2011 sa stal Martin Guttman zo spoločnosti Tuli.sk, s.r.o. Oznámili to dnes na tlačovej konferencii v Bratislave zástupcovia E & Y.
"Keď som ja dokázal vyhrať cenu Podnikateľ roka 2011, tak to dokáže hocikto, len musí ísť za svojím snom. Prácu, ktorú robím, milujem. Nesnažil som nikdy dávať zákazníkom priemer, ale vždy som chcel dať klientovi najvyššiu kvalitu," uviedol Fellner.
Finalistami súťaže Podnikateľ roka 2011 sa okrem víťaza stali aj Artur Gevorkyan zo spoločnosti GEVORKYAN, s.r.o., Štefan Kassay z I.D.C. Holding, a.s., Peter Matyšák z firmy VÍNO MATYŠÁK, s.r.o. a Peter Paška z Proact People Slovensko, s.r.o.
Súťaž E&Y Podnikateľ roka (Entrepreneur of the Year) prvýkrát vyhlásila spoločnosť Ernst & Young v roku 1986 v USA. V roku 2011 sa konali národné kolá v takmer 50 krajinách celého sveta, pričom medzi ne patria aj krajiny susediace so SR – Poľsko, Maďarsko, ČR, Rakúsko a Ukrajina. Všetci národní víťazi spolu súťažia o titul World Entrepreneur of the Year. Najbližšie celosvetové finále sa bude konať v Monte Carle v júni 2012, na ktorom bude reprezentovať Slovensko aj držiteľ titulu Ernst & Young Podnikateľ roka 2011.
Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies