V Dunajskej Strede horí hala, zamestnancov evakuovali

NETKY.SK • 1 Jún 2018, 11:49 • 3 min
V Dunajskej Strede horí hala, zamestnancov evakuovali

slovakia

left justify in out

DUNAJSKÁ STREDA – Na Múzejnej ulici v Dunajskej Strede zasahuje okolo 20 hasičov pri rozsiahlom požiari haly.


linkedinfacebooktwitterwhatsappinstagram

Všetci zamestnanci boli evakuovaní ešte pred príchodom hasičských jednotiek, doposiaľ sa nikto nezranil.

 

Ako uviedla Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ), „hala je silno zadymená, pričom hustý dym sa šíri aj do okolia."

 

 

img

Foto: HaZZ

 

 

Pri udalosti zasahujú hasiči z Dunajskej Stredy, Šamorína, Veľkého Medera, Galanty a Trnavy s deviatimi kusmi hasičskej techniky.

 

 




Autor: Peter Bercík



Netky
Letné prázdniny o
00 DNÍ00 HODÍN00 MINÚT00 SEKÚND
logo
Copyright © 2025 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies